NOVINKY

Aktuální info ze světa pěnivého moku

EASY-BREW-TECHV letošním roce uvede naše společnost na trh ucelenou řadu produktů pivovarských technologií pod značkou EASY-BREW-TECH, v rámci které nabídneme zákazníkům 6 typizovaných řad našich pivovarů ve 2 základních velikostních kategoriích: PUB Breweries a CRAFT Breweries. Každá řada bude nabízena ve variantě ECONOMY a PLATINUM. Umožníme tím tak našim zákazníkům lepší orientaci v nabízených technologiích a z našeho pohledu budeme schopni obsloužit více zákazníků a efektivněji.
Pivovary dostanou také nové názvy dle velikosti varny a v rámci atraktivnější prezentace ponese každá řada svou vlastní barvu.

2,5 hl - HOPPY
5,5 hl – KEGGY
11 hl – PUBBY
22 hl – MALTY
33 hl – CRAFTER
55 hl - BREWER

Do budoucna se hodláme soustředit především na upgradování, vylepšování, revizi a servis pivovarů tak, aby naši zákazníci dostali a využívali služby v moderní, včasné a efektivní podobě a po dlouhou dobu.
Nová identita EASY-BREW-TECH je dynamická, moderní a přesto zachovávající kvalitu tradičního českého výrobce, stejně jako celá produkce pivovarských technologií z dílny PACOVSKÝCH STROJÍREN.

Novinky

Rozšíření Pivovar U Supa
07.02.2018

PACOVSKÉ STROJÍRNY dodaly v loňském roce unikátní technologii se skleněnou varnou pro jednu z nejznámějších pražských restaurací U Supa, která se nachází v samém centru města nedaleko Staroměstského náměstí. Po necelém roce provozu došlo...

Více novinek