NOVINKY

Aktuální info ze světa pěnivého moku

PIVOVAR HOSTIVAR IINejlepší referencí je bezpochyby spokojený zákazník, kterým se pro nás hrdě stala společnost Pivo Hostivar. V roce 2015 jsme zákazníkovi dodali Pivovar Trautenberk do Horní Malé Úpy, ležící až ve výšce 1045 m. n. m. v Krkonoších, a v současné době pro společnost Pivo Hostivar dokončujeme montáž dalšího pivovaru v Horních Měcholupech.
Současný pivovar v Horních Měcholupech nahradí trojnásobně větší technologie dodaná z PACOVSKÝCH STROJÍREN. Pivovar Hostivar se skládá z dvounádobové varny o objemu 33 hl, vířivé kádě, která je na společné pochozí plošině. Pivovar dále tvoří ležácké tanky o objemu 60 hl, kvasné kádě o objemu 60 hl a cylindrokónické tanky o objemu 30 hl. Kompletní pivovar dotváří ostatní zařízení jako šrotovník sladu, výrobník glykolu, kompresor, vyvíječ páry, čerpadla, CIP nádoby, plnička KEG sudů atd.

Novinky

Rozšíření Pivovar U Supa
07.02.2018

PACOVSKÉ STROJÍRNY dodaly v loňském roce unikátní technologii se skleněnou varnou pro jednu z nejznámějších pražských restaurací U Supa, která se nachází v samém centru města nedaleko Staroměstského náměstí. Po necelém roce provozu došlo...

Více novinek