NOVINKY

Aktuální info ze světa pěnivého moku

Pivovar TrautenberkPivovar Trautenberk, jehož dominantou je nerezová varna pro objem vyrážené mladiny 30 hl na jednu várku, ležácké tanky s objemem 60 hl, výrobník ledové vody VLV 460 a další zařízení se nachází v Pensionu Družba v Horní Malé Úpě. Tato atraktivní lokalita ležící ve východních Krkonoších na hraničním pásmu České republiky a Polska je v zimním období vyhledávána řadou lyžařů a místní turistické stezky lákají v letních měsících milovníky turistiky.
Zákazníky zmiňovaného pivovaru zajisté upoutají cylindrokónické tanky, které jsou umístěné na vyvýšené konstrukci. Jsou nepřehlédnutelné již z hlavní silnice vedoucí kolem objektu. Investor si vybral PACOVSKÉ STROJÍRNY jako renomovaného dodavatele minipivovarů. Roční výstav pivovaru Trautenberk je přibližně 8 000 hl a pivo bude k dostání i v dalších lokalitách Krkonoš, jako jsou Janské Lázně apod.

Novinky

Rozšíření Pivovar U Supa
07.02.2018

PACOVSKÉ STROJÍRNY dodaly v loňském roce unikátní technologii se skleněnou varnou pro jednu z nejznámějších pražských restaurací U Supa, která se nachází v samém centru města nedaleko Staroměstského náměstí. Po necelém roce provozu došlo...

Více novinek