NOVINKY

Aktuální info ze světa pěnivého moku

BEER ATTRACTION 2016PACOVSKÉ STROJÍRNY se zúčastnily výstavy Beer Attraction, která se konala ve dnech 20. – 23. 2. 2016 v Rimini. Beer Attraction je největší specializovanou výstavou na pivo a technologii v Itálii. Výstava Beer Attraction byla rozdělena do tří zón: pivo, technologie a potraviny. Nejvíce vystavovatelů bylo v oblasti „piva“, kde vystavovalo více než 200 pivovarů a minipivovarů, převážně z Itálie. V zóně „technologie“ vystavovalo přibližně 90 firem nabízejících zařízení pro pivovary a minipivovary. Zóna „potravin“ byla zastoupena výrobci a dovozci chmele, sladu a dalších surovin pro pivovarnictví.
PACOVSKÉ STROJÍRNY se na této výstavě představily poprvé. Přestože nebyl vystavován žádný exponát, návštěvníci projevovali o naše zařízení poměrně velký zájem. V převážné většině se zajímali o minipivovary s várkou 250 – 500 litrů. Při představování naší technologie potenciálním klientům byla vyzdvižena především dlouholetá historie naší firmy, kvalita používaných materiálů, zkušenosti našich techniků a projektantů a v neposlední řadě spojitost pivovarské technologie s tradicí českého piva.

Novinky

Rozšíření Pivovar U Supa
07.02.2018

PACOVSKÉ STROJÍRNY dodaly v loňském roce unikátní technologii se skleněnou varnou pro jednu z nejznámějších pražských restaurací U Supa, která se nachází v samém centru města nedaleko Staroměstského náměstí. Po necelém roce provozu došlo...

Více novinek