NOVINKY

Aktuální info ze světa pěnivého moku

PACOVSKÉ STROJÍRNY – 4. místo v soutěži EXPORTÉR ROKU 2015
O tom, že Česká republika může světu nabídnout více než jen památky, pivo a broušené sklo, čeští exportéři každoročně utvrzují v soutěži Exportér roku. Soutěž má již od svého počátku vysokou prestiž. Dokládá to i fakt, že od prvního ročníku přebírají nejlepší exportéři poháry pro vítěze z rukou nejvyšších představitelů státu, kteří se pravidelně vyhlašování výsledků zúčastňují.
Stejně jako předchozí ročníky i 21. ročník soutěže se konal pod záštitou Hospodářské komory ČR. Slavnostní vyhlášení soutěže proběhlo 14. prosince 2015 v Kaiserštejnském paláci v Praze. Poháry vítězům soutěže Exportér roku zde předal, stejně jako v předchozích dvou letech, prezident republiky Miloš Zeman, společně s ním se slavnostního vyhlášení výsledků a předávání cen vítězům zúčastnili předseda Senátu Parlamentu ČR Milan Štěch a další představitelé veřejné sféry. V letošním roce se PACOVSKÉ STROJÍRNY umístily v kategorii Střední exportéři na 4. místě, čímž opět dokázaly, že jsou silným hráčem nejen v tuzemsku, ale také na zahraničních trzích.

STŘEDNÍ EXPORTÉŘI (100-500 MIL. KČ)
1. Hamé s.r.o.
2. INOTECH ČR, spol. s r.o.
3. Stap a.s.
4. PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s.
5. KOMA MODULAR s.r.o.
6. sdasdABO valve, s.r.o.
7. CIDEM Hranice, a.s.
8. KASPER KOVO s.r.o.
9. Frentech Aerospace s.r.o.
10. PETROF, spol. s r.o.

Novinky

Rozšíření Pivovar U Supa
07.02.2018

PACOVSKÉ STROJÍRNY dodaly v loňském roce unikátní technologii se skleněnou varnou pro jednu z nejznámějších pražských restaurací U Supa, která se nachází v samém centru města nedaleko Staroměstského náměstí. Po necelém roce provozu došlo...

Více novinek