NOVINKY

Aktuální info ze světa pěnivého moku

Výstava ve FranciiVe dnech 24. – 25.dubna 2015 se PACOVSKÉ STROJÍRNY potřetí zúčastnily francouzské výstavy „SALON DU BRASSEUR“, která se konala ve městě Saint Nicolas de Port, součástí výstavy byly přednášky a semináře. Výstava je zaměřená nejen na regionální pivovary, ale také na pivovarské zařízení a podporu prodeje piva. Výstavy se zúčastnilo přes 50 firem, z toho i české a slovenské konkurenční firmy – např. Destila, HFT Breweries, PSS Svidnik a jiná zahraniční konkurence jako Kaspar Schulz, Bramatech, Gea. Přestože se jednalo o menší výstavu, návštěvnost byla vysoká.
Poptávka po minipivovarech ve Francii se značně zvyšuje. Někteří zákazníci hledají jen zahraniční firmy, které by mohli dodávat minipivovary na klíč. Potvrdil se nám zájem o pivovary ve Francii, který začíná být velmi rozšířené téma.

Novinky

Rozšíření Pivovar U Supa
07.02.2018

PACOVSKÉ STROJÍRNY dodaly v loňském roce unikátní technologii se skleněnou varnou pro jednu z nejznámějších pražských restaurací U Supa, která se nachází v samém centru města nedaleko Staroměstského náměstí. Po necelém roce provozu došlo...

Více novinek