NOVINKY

Aktuální info ze světa pěnivého moku

Podnikatelská mise v EkvádoruV dubnu letošního roku se PACOVSKÉ STROJÍRNY zúčastnily podnikatelské mise do Ekvádoru, jejímž cílem bylo zmapování obchodních příležitostí v oblasti dodávek minipivovarů a chlazení mléka za účelem akvizice nových zákazníků. Obchodní mise měla podporu státních institucí ČR (MPO, MZ, ČEB, EGAP), které se podílely na její organizaci. Na druhé straně jednání probíhala za účasti široké řady zástupců ekvádorské komerční sféry a těšila se pozornosti tamních médií. PACOVSKÉ STROJÍRNY prezentovaly systémový návrh, jehož cílem je úprava podmínek pro podporu podnikání, například v oblasti spotřebních daní a podnikatelské podpory pro pivovary.
Díky spolupráci s managementem pivovaru v Quitu se značně rozšířily naše obchodní příležitosti na dodávky minipivovarů do Ekvádoru. Pozitivně můžeme hodnotit také jednání se společností VITA, která patří mezi největší mlékárny v zemi/je největší mlékárnou v oblasti. Její zájem se soustřeďuje především na chlazení mléka pro nové mlékárny a zemědělské farmy.
„V průběhu mise jsme získali několik desítek potenciálních zákazníků, s nimiž jsme v kontaktu. V současné době zpracováváme nabídku minipivovaru do historické části Quitu. Vzhledem k současné intenzivní komunikaci se zájemci o naši produkci věřím, že v příštích letech rozšíříme obchodní aktivity PACOVSKÝCH STROJÍREN i do zemí jako je Ekvádor, Peru, Bolívie a další státy Jižní Ameriky,“ řekl obchodní ředitel Radek Kadlec.

Novinky

Rozšíření Pivovar U Supa
07.02.2018

PACOVSKÉ STROJÍRNY dodaly v loňském roce unikátní technologii se skleněnou varnou pro jednu z nejznámějších pražských restaurací U Supa, která se nachází v samém centru města nedaleko Staroměstského náměstí. Po necelém roce provozu došlo...

Více novinek