NOVINKY

Aktuální info ze světa pěnivého moku

Výstava v PolskuPACOVSKÉ STROJÍRNY se podruhé zúčastnily polské výstavy „TARGI PIW REGIONALNYCH PIWOWARY“ ve dnech 10. – 12. dubna 2015. Výstava, zaměřená na lokální minipivovary a pivovary, se konala v druhém největším městě Polska – v Lodži. Součástí výstavy byly přednášky a semináře na téma „pivo“.
Přestože se jednalo o regionální výstavu, návštěvnost od pátku byla vzrůstající, a o to byly jednání se zájemci zajímavější. Potvrdil se velký zájem o pivovary v Polsku. PACOVSKÉ STROJÍRNY se mohly pyšnit, že se zúčastnily jako jediní výrobci technologie pivovarů. S organizátorem byli projednány důležité kroky k rozšíření výstavy (oslovení dodavatelů surovin, příslušenství…).
Součástí byl již 20. ročník vyhlašování nejlepšího regionální piva Polska. Organizátoři této akce byli „Bractwo piwne“ (obdoba české organizace „SPP“).

Novinky

Rozšíření Pivovar U Supa
07.02.2018

PACOVSKÉ STROJÍRNY dodaly v loňském roce unikátní technologii se skleněnou varnou pro jednu z nejznámějších pražských restaurací U Supa, která se nachází v samém centru města nedaleko Staroměstského náměstí. Po necelém roce provozu došlo...

Více novinek