NOVINKY

Aktuální info ze světa pěnivého moku

Veletrhy v Chengdu a ShanghajiV březnu letošního roku se PACOVSKĚ STROJÍRNY zúčastnily veletrhu v Chengdu a Shanghaji. Účast na uvedené expozici měla posloužit především k navázání kontaktů s potenciálními obchodními partnery v oblasti minipivovarů na čínském trhu. Naše společnost získala příležitost prezentovat naše produkty, služby a úspěšné podnikatelské záměry našich dosavadních zákazníků. Čínská strana přitom projevovala značný zájem o spolupráci s PACOVSKÝMI STROJÍRNAMI. Přímo na veletrzích jsme převzali poptávky na stavbu minipivovarů do Pekingu, Shanghaje a do průmyslových oblastí v blízkosti Chengdu.
Na veletrzích jsme také navštívili konkurenční společnosti, abychom vyhodnotili kvalitu, cenu a celkovou úroveň nabídek od výrobců podnikajících v Číně a vybrali vhodnou strategii pro dlouhodobou exploataci čínského trhu.
Silný tržní potenciál ČLR lze pozitivně demonstrovat například zájmem zástupců významné developerské skupiny, kteří projevili zájem investovat do minipivovarů, jež by pak tvořily součást nově budovaných obchodních domů.
Významný krok na cestě k pronikání na čínský trh představuje smlouva o obchodním zastoupení s tamním zástupcem, jenž už několik let úspěšně zastupuje významnou českou společnost z potravinářské oblasti.
Čínský trh je pro naši společnost velkou výzvou, jeho potenciál odráží dynamický vývoj ekonomiky, rychle rostoucí kvalitu výrobků a služeb, masivní investice do nových technologií a know-how, velký nárůst nových patentů a ochranných známek.
„Věřím, že pokud budeme připraveni nabídnout tomuto vysoce konkurenčnímu trhu komplexní služby v oblasti dodávek minipivovarů, procesní a systémový přístup a požadovanou flexibilitu, pak můžeme být i na tomto trhu velmi úspěšní,“ konstatoval obchodní ředitel Radek Kadlec.

Novinky

Rozšíření Pivovar U Supa
07.02.2018

PACOVSKÉ STROJÍRNY dodaly v loňském roce unikátní technologii se skleněnou varnou pro jednu z nejznámějších pražských restaurací U Supa, která se nachází v samém centru města nedaleko Staroměstského náměstí. Po necelém roce provozu došlo...

Více novinek