NOVINKY

Aktuální info ze světa pěnivého moku

PIVOVARY Z PACOVSKÝCH STROJÍREN BODUJÍPACOVSKÉ STROJÍRNY se zúčastnily „XXV. Reprezentačních slavností piva 2015“ v Táboře, které se konaly pro odbornou část v Congress a Wellness Hotelu Dvořák Tábor ve dnech 17. – 20. 2. 2015 a pro veřejnou část v Hotelu Palcát ve dnech 19. – 21. 2. 2015.
Odborné degustace byly od 10. – 13. 2. 2015. Porotu tvořili delegovaní odborníci z pivovarnického a potravinářského průmyslu a pozvaní hosté. Piva ochutnávali z 16 zemí – Česká republika, Německo, Irsko, Maďarsko, Rusko, Polsko, Slovinsko, Japonsko, Arménie atd.
O ocenění Zlatá pivní pečeť a Zlatý český pramen soutěžily přihlášené pivovary ve 28 kategorií. Degustací se zúčastnilo 168 pivovarů. Největším vítězem se stalo Starobrno Médium, vyráběné společností Heinekem Česká republika.
Některé pivovary, kterým PACOVSKÉ STROJÍRNY dodávaly ať už část, či celou technologii, se umístili v několika kategoriích: v kategorii tmavý ležák vyhrál 1. místo Rodinný pivovar Bernard a. s., v kategorii PALE ALE se na 3. místě umístil Podřipský rodinný minipivovar, Ctiněves, v kategorii světlý ležák z minipivovaru se umístil Pivovar Lyer, Modrava na krásném 3. místě, v kategorii tmavý speciál z minipivovaru se opět na 3. místě umístilo pivo z Restaurace U tří růží, Praha.
Ceny vítězům předávala zástupkyně PACOVSKÝCH STROJÍREN ing. Petra Hejcmanová.

Novinky

Rozšíření Pivovar U Supa
07.02.2018

PACOVSKÉ STROJÍRNY dodaly v loňském roce unikátní technologii se skleněnou varnou pro jednu z nejznámějších pražských restaurací U Supa, která se nachází v samém centru města nedaleko Staroměstského náměstí. Po necelém roce provozu došlo...

Více novinek